PDF to HTML node generator (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Initializing.
cs: Inicializuji.

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Completed @current of @total.
cs: Dokončeno @current z @total.
