PDF to HTML node generator (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Published
et: Avaldatud

en: Initializing.
et: Lähtestamine.

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Completed @current of @total.
et: Lõpetatud @current / @total-st.
