PDF to HTML node generator (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Published
is: Birt

en: Initializing.
is: Frumstilli.

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Completed @current of @total.
is: Lauk við @current af @total.
