PDF to HTML node generator (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Published
uk: Опубліковано

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Completed @current of @total.
uk: Завершено @current з @total.
