PDF to HTML node generator (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: Published
vi: Đã công bố

en: Initializing.
vi: Đang khởi tạo.

en: An error has occurred.
vi: Đã xảy ra lỗi.

en: Completed @current of @total.
vi: Hoàn thành @current trên tổng số @total.
