PDF to HTML node generator (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Initializing.
el: Αρχικοποίηση.

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Completed @current of @total.
el: Ολοκληρώθηκαν @current από @total.
