PDF to HTML node generator (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Published
nn: Publisert

en: Initializing.
nn: Initialiserar

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: Completed @current of @total.
nn: Fullført @current av @total.
