PDF Metadata (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: About
jv: Ngenani
