PDF Metadata (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: About
ps: په اړه
