PDF Metadata (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Keywords
is: Lykilorð

en: About
is: Um

en: custom
is: sérsniðið
