PDF Metadata (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
