PDF Metadata (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: About
my: အကြောင်း
