PDF Metadata (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: About
nl: Over

en: custom
nl: aangepast
