PDF Reader (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Top
ka: ზედა

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
