PDF Reader (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Download
ast: Baxar

en: Top
ast: Cimeru

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Close
ast: Zarrar
