PDF Reader (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Page
cy: Tudalen

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Close
cy: Yn agos

en: or
cy: neu
