PDF Reader (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Download
da: Hent

en: Page
da: Side

en: Bottom
da: Bund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Close
da: Luk

en: NO
da: NEJ

en: YES
da: JA

en: or
da: eller

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Print
da: Udskriv

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Click here to download the PDF file.
da: Klik her for at downloade filen.
