PDF Reader (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Download
es: Descargar

en: Top
es: Superior

en: Page
es: Página

en: Bottom
es: Inferior

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Close
es: Cerrar

en: Find
es: Buscar

en: YES
es: SÍ

en: or
es: o

en: Download link
es: Enlace de descarga

en: Thumbnails
es: Miniaturas

en: Print
es: Imprimir

en: Fullscreen
es: Pantalla completa

en: Renderer
es: Procesador
