PDF Reader (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Find
kn: ಹುಡುಕು

en: Zoom In
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Zoom Out
kn: ಕುಗ್ಗಿಸು

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Size:
kn: ಗಾತ್ರ:

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
