PDF Reader (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Top
lt: Viršus

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Close
lt: Uždaryti

en: or
lt: arba

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Print
lt: Spausdinti
