PDF Reader (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Download
oc: Telecargament

en: Top
oc: Naut

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Close
oc: Tampar

en: NO
oc: NON

en: YES
oc: ÒC

en: or
oc: o

en: Print
oc: Impression

en: Renderer
oc: Motor de rendu
