PDF Reader (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Close
ps: تړل

en: or
ps: او
