PDF Reader (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Download
sk: Prevziať

en: Top
sk: Navrch

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Close
sk: Zatvoriť

en: or
sk: alebo

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Print
sk: Tlačiť
