PDF Reader (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Top
te: పైన

en: Page
te: పేజీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Download link
te: దింపుకోలు లింకు
