PDF Reader (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Download
uk: Завантаження

en: Top
uk: Зверху

en: Page
uk: Сторінка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Close
uk: Закрити

en: Find
uk: Пошук

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Full Width
uk: Максимальна ширина

en: or
uk: або

en: Download link
uk: Посилання на завантаження

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Print
uk: Друк

en: Size:
uk: Розмір:

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: More Information
uk: Більше відомостей

en: Renderer
uk: Відображувач

en: Fit
uk: Підігнати
