PDF Reader (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Download
it: Scarica

en: Top
it: In cima

en: Page
it: Pagina

en: Bottom
it: In fondo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Close
it: Chiudi

en: or
it: o

en: Thumbnails
it: Miniature

en: Print
it: Stampa

en: Fullscreen
it: Schermo intero
