PDF Reader (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Download
sv: Ladda ned

en: Top
sv: Överst

en: Page
sv: Sida

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Close
sv: Stäng

en: or
sv: eller

en: Download link
sv: Nedladdningslänk

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Print
sv: Utskrift

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge
