PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: File Size
et: Failisuurus

en: Filename
et: Failinimi

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Filter
et: Filtreeri

en: File ID
et: Faili ID

en: N/A
et: Puudub

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Medium
et: Keskmine

en: Operation
et: Operatsioon

en: Pending
et: Ootel

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Processing
et: Töötlemine

en: Report
et: Teavita

en: Creator
et: Looja

en: Checked
et: Kontrollitud
