PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Filename
it: Nome file

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Default settings
it: Impostazioni predefinite

en: Filter
it: Filtra

en: File ID
it: ID file

en: N/A
it: N/D

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Medium
it: Medio

en: Operation
it: Operazione

en: Pending
it: In sospeso

en: @time ago
it: @time fa

en: Changed
it: Modificato

en: Completed
it: Completato

en: Failed
it: Non riuscito

en: Processing
it: In elaborazione

en: Passed
it: Passato

en: Report
it: Resoconto

en: Creator
it: Utente

en: Custom settings
it: Impostazioni personalizzate

en: Needs Review
it: Da rivedere

en: Checked
it: Selezionato
