PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Medium
kk: Орташа

en: Operation
kk: Операция

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Processing
kk: Өңделу...

en: KB
kk: Кб
