PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File ID
lv: Faila ID

en: N/A
lv: N/P

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Operation
lv: Operācija

en: Pending
lv: Gaida

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Passed
lv: Nokārtots
