PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Filter
oc: Filtrar

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: URL:
oc: URL  :

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Medium
oc: Mejan

en: Operation
oc: Operacion

en: Pending
oc: En espèra

en: @time ago
oc: i a @time

en: Changed
oc: Modificat

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: KB
oc: Ko
