PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: File
ur: فائل

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: KB
ur: کلو بائٹ
