PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Custom
ar: مخصص

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم
