PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Compression
de: Komprimierung

en: Image format
de: Bildformat

en: Resolution
de: Auflösung (Grösse)

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Progress indicator
de: Fortschrittsanzeige

en: Target field
de: Zielfeld

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args
