PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator
