PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Image format
fr: Format de l'image

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Progress indicator
fr: Indicateur de progression

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
