PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Custom
he: מותאם

en: Compression
he: דחיסה

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות
