PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: Compression
hu: Tömörítés

en: Image format
hu: Képformátum

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Batch limit
hu: Kötegkorlát

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
