PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Custom
id: Tersuai

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
