PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Compression
ja: 圧縮

en: Image format
ja: 画像形式

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
