PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری
