PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Custom
lt: Savitas

en: Compression
lt: Suspaudimas

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius
