PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Custom
oc: Personalizat

en: Resolution
oc: Resolucion

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
