PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Custom
pl: Własne

en: Compression
pl: Kompresja

en: Image format
pl: Format obrazka

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
