PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت
