PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Custom
tr: Özel

en: Compression
tr: Sıkıştırma

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi
