PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Compression
vi: Nén

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
