PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Compression
ca: Compressió

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
