PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Compression
cs: Komprese

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
